1. Kortrijk
  2. Night Shift Kortrijk 2018

Night Shift
Kortrijk 2018

  • zaterdag 06 oktober 2018
  • 16.00u - 4.00u
  • Kortrijk Xpo
    Doorniksesteenweg 216, Kortrijk

Wat te verwachten op
Night Shift Kortrijk 2018

Night Shift verzamelt creatieve ondernemers voor een nieuwe manier van zaken doen, terwijl de dj op elke editie zorgt voor de perfecte vibes van de avond.

Startende ondernemers én gevestigde waarden komen er samen om op een inspirerende, informatieve en tegelijk informele manier kennis te maken met mensen, diensten en producten. 

Voor het zesde jaar op rij scheert het Night Shift-collectief hoge toppen in verschillende Belgische steden, en de evenementen hebben ondertussen een stevige reputatie opgebouwd.

Vorige editie
van Night Shift

Standhouders 2017

BAKU www.baku.be
Black Lion www.blacklion.be
Brouwerij De Brabandere www.brouwerijdebrabandere.be
Café Costume www.cafecostume.com
Cardinal www.cardinal.be
Crombé 3.0 www.crombewines.com
DX-Solutions www.dx-solutions.be
Envise www.envise.be
Ergodome www.ergodome.be
Fanny's Koffiebar www.fannys.be
Fast Forward Events www.fastforward.events
Flexi Coatings www.flexicoatings.be
Golden Heritage goldenheritagemaella.com
Hello crowd! crowd.hellobank.be
Hierbas De Las Dunas hierbasdelasdunas.com
House of Dreams www.house-of-dreams.be
Indecon indecon.be
Influo influo.com
Insieme www.insieme.eu
Konvert www.konvert.be
MaisonRouge www.maisonrouge.be
Merchandise Essentials www.merchandise-essentials.com
Mrs Content
PHD - Philip Dumoulin www.phd.be
PV Sound www.pvsound.be
RenVo www.drs-renovatie.be
Safe Security safesecurity.be
Taelman Concept www.kapsalon-taelman.be
Tania - Consulente - Victoria Juwelen Roeselare www.facebook.com/Tania-Consulente-Victoria-juwelen-Roeselare-352911251563427
Teamleader www.teamleader.be
Top Motors www.topmotors.be
TravelWithCase www.travelwithcase.com
Vranken Pommery www.vrankenpommery.com
Wandman www.wandman.be
ZwartWit www.zwartwit.agency