1. Hasselt
  2. Night Shift Hasselt 2018

Night Shift
Hasselt 2018

  • zaterdag 20 oktober 2018
  • 14.00u - 5.00u
  • Grenslandhallen
    Gouverneur Verwilghensingel, Hasselt

Wat te verwachten op
Night Shift Hasselt 2018

De Grenslandhallen zullen omgetoverd worden tot een co-creatie platform voor zowel jonge ondernemers als gevestigde waarden.

Bijzonder aan Night Shift is dat het volledige event is opgebouwd rond een centrale dansvloer. Het event gaat namelijk door van 14u tot 5u ‘s ochtends en is een unieke mix van een zakelijk netwerkevent en een party.

Food wordt telkens voorzien door 2 lokale cateraars en daarnaast zijn er tal van bars om werkelijk alle zintuigen te prikkelen!

Van lokale ondernemers tot productlanceringen van internationale bedrijven. Night Shift zorgt voor een goede mix van lokale, nationale en internationale deelnemers en is telkens sterk lokaal verankerd. Night Shift beperkt zich steeds tot één organisatie of bedrijf per sector.

Vorige editie
van Night Shift

Standhouders 2017

ARTandADVICE www.artandadvice.com
Atelier V www.atelierv.be
Café Costume cafecostume.com
De Malle Koks demallekoks.be
Fast Forward Events www.fastforward.events
Golden Heritage goldenheritagemaella.com
Hello crowd! crowd.hellobank.be
Idee Fiks www.ideefiks.be
Koffiebranderij GIMO www.gimocaffe.com
Konvert www.konvert.be
Lucioles www.lucioles-champagnes.be
MAST www.mastdigital.be
Moore Stephens www.moorestephens.be
SARAH and housemates sarahandhousemates.com
Slide Events www.slideevents.be
Teamleader www.teamleader.be
TravelWithCase www.travelwithcase.com
Veronique Wijnants www.veroniquewijnants.be
Vranken Pommery www.vrankenpommery.com