1. Kortrijk
  2. Night Shift Kortrijk 2017

Night Shift
Kortrijk 2017

  • zaterdag 07 oktober 2017
  • 14.00u - 5.00u
  • Kortrijk Xpo
    Doorniksesteenweg 216, Kortrijk

Wat te verwachten op
Night Shift Kortrijk 2017

Night Shift 2017 verzamelt creatieve ondernemers voor een nieuwe manier van zaken doen, terwijl de dj op elke editie zorgt voor de perfecte vibes van de avond.

Startende ondernemers én gevestigde waarden komen er samen om op een inspirerende, informatieve en tegelijk informele manier kennis te maken met mensen, diensten en producten. 

Voor het vijfde jaar op rij scheert het Night Shift-collectief hoge toppen in verschillende Belgische steden, en de evenementen hebben ondertussen een stevige reputatie opgebouwd.

Work Smarter Kortrijk 2017

Want to Work Smarter?

Teamleader helpt al 5 jaar bedrijven om slimmer te werken. Zin om via inspirerende, toonaangevende sprekers te ontdekken hoe je efficiënter kan werken en je bedrijf doet groeien?

  • zaterdag 21.10.17
  • 3 p.m. to 6 p.m.
  • Grenslandhallen
  • Key-note sprekers
  • Netwerkmoment

De Night Shift Conferences zijn een niet te missen samenkomst voor ondernemers en startups, die plaatsvindt vlak voor de bijhorende avondevents in Gent, Antwerpen, Kortrijk & Hasselt.

De toegang tot de Conference is inbegrepen in het toegangsticket van Night Shift. Via de de eventpagina op onze website kan u tickets online aankopen. Of probeer een gratis ticket te bemachtigen via één van onze standhouders of partners.  

TOGETHERNESS • CONNECTIVITY • ENTREPRENEURSHIP

Conversation
Starter

Vorige editie
van Night Shift

Standhouders 2017

BAKU www.baku.be
Black Lion www.blacklion.be
Café Costume www.cafecostume.com
Cardinal www.cardinal.be
Crombé 3.0 www.crombewines.com
Envise www.envise.be
Ergodome www.ergodome.be
Fast Forward Events www.fastforward.events
Flexi Coatings www.flexicoatings.be
Golden Heritage goldenheritagemaella.com
Hello crowd! crowd.hellobank.be
House of Dreams www.house-of-dreams.be
Influo influo.com
Insieme www.insieme.eu
Inspirations.love www.inspirations.love
Konvert www.konvert.be
MaisonRouge www.maisonrouge.be
Merchandise Essentials www.merchandise-essentials.com
PHD - Philip Dumoulin www.phd.be
PV Sound www.pvsound.be
RenVo www.drs-renovatie.be
Safe Security safesecurity.be
Tania - Consulente - Victoria Juwelen Roeselare www.facebook.com/Tania-Consulente-Victoria-juwelen-Roeselare-352911251563427
Teamleader www.teamleader.be
Top Motors www.topmotors.be
TravelWithCase www.travelwithcase.com
Vranken Pommery www.vrankenpommery.com
Wandman www.wandman.be

Standhouders 2016

Alcobrands alcobrands.be
Around Media around.media
Benoit Dewitte by Dîner Privé www.diner-prive.be
Book'u www.booku.be
Brouwerij Omer Vander Ghinste www.omervanderghinste.be
BRYO-VOKA - Kamer van koophandel - West-Vlaanderen www.voka.be/west-vlaanderen
Christiaens www.christiaens.net
Connections Mobile Travel Agent www.connections.be
Crombé 3.0 www.crombewines.com
DAE Studios www.daestudios.be
Dark www.dark.be
Designfloater www.designfloater.com
DL Operations dloperations.com
Esign www.esign.eu
FAEK plant your event www.faek.be
Fiers www.fiers.be
FORT 07 www.fort07.be
Garrincha garrincha.be
Huis van Wonterghem www.hvw.be
KNEET www.kneet.be
Konvert www.konvert.be
Koperhuis www.koperhuis.be
Kordekor www.kordekor.com
Levi Party Rental www.levipartyrental.be
Lightspeed www.lightspeedhq.be
MaisonRouge www.maisonrouge.be
Miraeus www.miraeus.com
Mister Tody www.mistertody.be
Mockup www.mockup.be
MTWalls.be www.mtwalls.com
Next Festival www.nextfestival.eu/nl
Proef! www.proef.club
Quitch quitch.be
Re-Mind www.re-mind.be
Safe Security www.safesecurity.be
Sanitair Consult Bvba
Sonos www.sonos.com
Stad Kortrijk www.kortrijk.be
start it @kbc www.startit.be
Studio Raven www.studioraven.bigcartel.com
Teamleader CRM public.teamleader.be/nl
Top Motors www.topmotors.be
Van den Weghe www.vandenweghe.be
Van Wonterghem Catering www.vanwonterghemcatering.be
Vandelanotte www.vandelanotte.be
Vinta www.vinta.be
Vranken-Pommery www.vrankenpommery.com
Wandman www.wandman.be
Well Played wellplayed.video
White Light www.whitelight.be