1. Kortrijk
  2. Night Shift Kortrijk 2016

Night Shift
Kortrijk 2016

  • zaterdag 01 oktober 2016
  • 17.00u - 5.00u
  • Kortrijk Xpo
    Doorniksesteenweg 216, Kortrijk

Wat te verwachten op
Night Shift Kortrijk 2016

Night Shift 2016 verzamelt creatieve ondernemers voor een nieuwe manier van zaken doen, terwijl de dj op elke editie zorgt voor de perfecte vibes van de avond.

Startende ondernemers én gevestigde waarden komen er samen om op een inspirerende, informatieve en tegelijk informele manier kennis te maken met mensen, diensten en producten. 

Voor het vierde jaar op rij scheert het Night Shift-collectief hoge toppen in verschillende Belgische steden, en de evenementen hebben ondertussen een stevige reputatie opgebouwd. 

Conference Kortrijk 2016

De ‘Night Shift Conferences’ is een initiatief waar nationale en internationale sprekers hun ideeën kunnen uitwisselen. Elke Night Shift Conference wordt een niet-te-missen samenkomst voor ondernemers, die plaatsvindt vlak voor de bijhorende avondevents in Gent, Antwerpen, Kortrijk en Hasselt. Night Shift biedt interessante thema’s, debatten en gastsprekers, geselecteerd door Start it @kbc. De Conference is gratis en biedt ook gratis toegang tot de beurs.

Vergeet je niet online te registreren! 

TOGETHERNESS • CONNECTIVITY • ENTREPRENEURSHIP

Vorige editie
van Night Shift

Standhouders 2016

Alcobrands alcobrands.be
Around Media around.media
Benoit Dewitte by Dîner Privé www.diner-prive.be
Book'u www.booku.be
Brouwerij Omer Vander Ghinste www.omervanderghinste.be
BRYO-VOKA - Kamer van koophandel - West-Vlaanderen www.voka.be/west-vlaanderen
Christiaens www.christiaens.net
Connections Mobile Travel Agent www.connections.be
Crombé 3.0 www.crombewines.com
DAE Studios www.daestudios.be
Dark www.dark.be
Designfloater www.designfloater.com
DL Operations dloperations.com
Esign www.esign.eu
FAEK plant your event www.faek.be
Fiers www.fiers.be
FORT 07 www.fort07.be
Garrincha garrincha.be
Huis van Wonterghem www.hvw.be
KNEET www.kneet.be
Konvert www.konvert.be
Koperhuis www.koperhuis.be
Kordekor www.kordekor.com
Levi Party Rental www.levipartyrental.be
Lightspeed www.lightspeedhq.be
MaisonRouge www.maisonrouge.be
Miraeus www.miraeus.com
Mister Tody www.mistertody.be
Mockup www.mockup.be
MTWalls.be www.mtwalls.com
Next Festival www.nextfestival.eu/nl
Proef! www.proef.club
Quitch quitch.be
Re-Mind www.re-mind.be
Safe Security www.safesecurity.be
Sanitair Consult Bvba
Sonos www.sonos.com
Stad Kortrijk www.kortrijk.be
start it @kbc www.startit.be
Studio Raven www.studioraven.bigcartel.com
Teamleader CRM public.teamleader.be/nl
Top Motors www.topmotors.be
Van den Weghe www.vandenweghe.be
Van Wonterghem Catering www.vanwonterghemcatering.be
Vandelanotte www.vandelanotte.be
Vinta www.vinta.be
Vranken-Pommery www.vrankenpommery.com
Wandman www.wandman.be
Well Played wellplayed.video
White Light www.whitelight.be

Standhouders 2015

Aerey www.aerey.be
B-Optiek Latem x Sunglass Avenue www.sunglassavenue.com
Bocadillos www.broodjes-bocadillos.be
Bryo & Creative Xchange www.bryo.be
Café Costume www.cafecostume.com
Coverique www.coverique.eu
Crombé 3.0 www.crombewines.com
Dark www.dark.be
De Nachtwacht www.denachtwacht.be
DeltaRocket - Aerey www.deltarocket.be
Domo Arrigato domoarrigato.be
Drukta www.drukta.be
Fame Travel Designers www.fame-travel.be
FIVE AM Design Studio www.fiveam.be
FourSeasons Rally www.fourseasonsrally.com
Home Barista - CDS Automaten www.homebarista.be
Huis Van Wonterghem www.hvw.be
Jaswig - Aerey www.jaswig.be
JSM Communications www.jsm.be
Kapcon www.kapcon.be
Kioskie www.glamorous.be
Konvert Office www.konvertoffice.be
Koperhuis www.koperhuis.be
LA-Concepts www.facebook.com/pages/LA-CONCEPTS/119488824763366?sk=info
Levi Party Rental www.levipartyrental.be
Lucy's Dining www.lucysdining.be
Made By Event - Stad Kortrijk www.madebyevent.be
Maison Mademoiselle www.maisonmademoiselle.com
MaisonRouge www.maisonrouge.be
Re-Mind www.re-mind.be
Ring Shopping Kortrijk Noord www.ringshopping.be
Savvy PR & Absoluut Magazine www.comm-savvy.be
Seeq www.seeq.be
Sonos Europe www.sonos.com
SPiN Belgium www.wearespin.com
Stad Kortrijk www.kortrijk.be
Start it @kbc - Stad Kortrijk www.startit.be
Teamleader CRM public.teamleader.be/nl
To Be Store www.tobestore.be
Top Motors www.topmotors.be
Tsjing www.tsjing.eu
Van den Weghe www.vandenweghe.be
Van Wonterghem Catering www.vanwonterghemcatering.be
Vinta - Stad Kortrijk www.vinta.be
Vlerick Business School www.vlerick.com
Vranken-Pommery www.vrankenpommery.com
Wandman www.wandman.be