1. Hasselt
  2. Night Shift Hasselt 2016

Night Shift
Hasselt 2016

  • zaterdag 29 oktober 2016
  • 17.00u - 5.00u
  • Grenslandhallen
    Gouverneur Verwilghensingel, Hasselt

Wat te verwachten op
Night Shift Hasselt 2016

Night Shift 2016 verzamelt creatieve ondernemers voor een nieuwe manier van zaken doen, terwijl de dj op elke editie zorgt voor de perfecte vibes van de avond.

Startende ondernemers én gevestigde waarden komen er samen om op een inspirerende, informatieve en tegelijk informele manier kennis te maken met mensen, diensten en producten. 

Voor het vierde jaar op rij scheert het Night Shift-collectief hoge toppen in verschillende Belgische steden, en de evenementen hebben ondertussen een stevige reputatie opgebouwd. 

Conference Hasselt 2016

De ‘Night Shift Conferences’ is een initiatief waar nationale en internationale sprekers hun ideeën kunnen uitwisselen. Elke Night Shift Conference wordt een niet-te-missen samenkomst voor ondernemers, die plaatsvindt vlak voor de bijhorende avondevents in Gent, Antwerpen, Kortrijk en Hasselt. Night Shift biedt interessante thema’s, debatten en gastsprekers, geselecteerd door Start it @kbc. De Conference is gratis en biedt ook gratis toegang tot de beurs.

Vergeet je niet online te registreren! 

TOGETHERNESS • CONNECTIVITY • ENTREPRENEURSHIP

Conversation Starter

Als bezoeker van Night Shift gebruik je de tool ‘Conversation Starter’ om de meest interessante mensen te ontmoeten.

Via deze tool zie je op voorhand wie er aanwezig is, welke expertise ze aanbieden en met welke vragen zij zitten. Met een klik stuur je een meeting-verzoek naar mensen die jij interessant vindt. Conversation Starter plant dan een tijdstip en een plaats voor deze meeting. Zo ga je voor relevante connecties, in plaats van stapels betekenisloze business cards.

Registreren voor Conversation Starter kan vanaf twee weken voor het event. Klik (rechts) op de link van de betreffende stad waar je je profiel kan aanmaken. 

Standhouders 2016

Alcobrands alcobrands.be
ARTandADVICE www.artandadvice.com
BG Construct www.bg-construct.be
Carmetum www.carmetum.be
Dark www.dark.be
De Boulevard - Holiday Inn Hasselt www.hihasselt.com
De Malle Koks demallekoks.be
De Malle Koks demallekoks.be
Dmotion www.dmotion.eu
FAEK faek.be
Fioralba Huid en Figuurverbetering www.fioralba.be
Koffiebranderij GIMO www.gimocaffe.com
Konvert Office www.konvertoffice.be
Lamaco Technologies www.lamaco.net
Levi Party Rental www.levipartyrental.be
Lingerie Curtres www.curtres.be
LRM Limburg Startup www.limburgstartup.be
Lunetiq lunetiq.be
MaisonRouge www.maisonrouge.be
Miraeus www.miraeus.com
Mister Spaghetti www.mister-spaghetti.be
Moore Stephens www.moorestephens.be
NV Eddy Heleven Juweliers www.heleven.com
Odigo Advocaten www.odigo.eu
Overtime www.overtime.be
Peppe & Marcus www.peppe-marcus.be
PUUR puurgroen.be
Ready2improve www.ready2improve.be
Safe Security www.safesecurity.be
SARAH and housemates www.sarahandhousemates.com
Shopping 1 Genk www.shopping1.be
Slow Holiday Homes www.slowholidayhomes.com
Smart Living smart-living.be
Sonos www.sonos.com
Teamleader public.teamleader.be
Tsjing www.tsjing.eu
Veronique Wijnants, Stylist & Make-Up Artist www.veroniquewijnants.be
Vranken Pommery www.vrankenpommery.com
Wandman www.wandman.be
Wara www.wara.be
White Light www.whitelight.be
Wine Boutique - Boozeplace www.boozeplace.be