1. Gent
  2. Night Shift Gent 2018

Night Shift
Gent 2018

  • zaterdag 24 maart 2018
  • 16.00u - 4.00u
  • Eskimofabriek
    Wiedauwkaai 25, 9000 Gent

Wat te verwachten op
Night Shift Gent 2018

Night Shift verzamelt creatieve ondernemers voor een nieuwe manier van zaken doen, terwijl de dj op elke editie zorgt voor de perfecte vibes van de avond.

Startende ondernemers én gevestigde waarden komen er samen om op een inspirerende, informatieve en tegelijk informele manier kennis te maken met mensen, diensten en producten. 

Voor het zesde jaar op rij scheert het Night Shift-collectief hoge toppen in verschillende Belgische steden, en de evenementen hebben ondertussen een stevige reputatie opgebouwd.

Conference Gent 2018

De ‘Night Shift Conference’ is een initiatief waar nationale en internationale sprekers hun ideeën kunnen uitwisselen. 

Elke Night Shift Conference wordt een niet-te-missen samenkomst voor ondernemers, professionals en iedereen die de nieuwe "Tips & Tricks" willen aanleren.

Thema van de Night Shift Conference Gent 2018:

• Part 1: E-Commerce Marketing Tips - 18.00h - 19.30h

• Part 2: The Birdhouse Startup Tips - 19.45h - 21.15h

De toegang tot de Conference is inbegrepen in de ticketprijs van het Night Shift event. De ticketverkoop loopt via de event-pagina op deze website of probeer een gratis ticket te bemachtigen bij één van onze standhouders of partners!

TOGETHERNESS  •••••••  CONNECTIVITY  ••••••••  ENTREPRENEURSHIP

Conversation Starter

Als bezoeker van Night Shift gebruik je de tool ‘Conversation Starter’ om de meest interessante mensen te ontmoeten.

Via deze tool zie je op voorhand wie er aanwezig is, welke expertise ze aanbieden en met welke vragen zij zitten. Met een klik stuur je een meeting-verzoek naar mensen die jij interessant vindt. Conversation Starter plant dan een tijdstip en een plaats voor deze meeting. Zo ga je voor relevante connecties, in plaats van stapels betekenisloze business cards.

Registreren voor Conversation Starter kan vanaf twee weken voor het event. Klik (rechts) op de link van de betreffende stad waar je je profiel kan aanmaken. 

Vorige editie
van Night Shift

Standhouders 2018

ABS Bouwteam www.absbouwteam.be
Ampla House amplahouse.com
Antidote antidotegent.com
AXA GroepDender groepdender.be
Babs Boetiek www.babsboetiek.be
BeerSelect beerselect.be
Belfius www.belfius.be
Bouwmeester De Clercq www.bouwmeesterdeclercq.be
Brouwerij De Brabandere www.brouwerijdebrabandere.be
Café Costume www.cafecostume.com
Calculated Nutrition calculatednutrition.be
Coeur Catering www.coeurcatering.be
Coibeau www.coibeau.be
Dibit www.dibit.be
Djar djar.fit
Dorst www.dorst.com
Drukta www.drukta.be
Eleventwentyseven www.eleventwentyseven.be
Elto www.elto.be
FAEK plant your event www.faek.be
Fast Forward Events www.fastforward.events
Feminine Boutique www.feminineboutiqueheusden.be
Florence Teerlinck - Make-up Artist www.florenceteerlinck.com
HD Energy www.humandistricts.be
Heursel www.heursel.be
HIVE hivecpq.com
HOOM Design www.hoomdesign.be
Ice Crime Factory www.icecrimefactory.com
Idee Fiks www.ideefiks.be
Inspirations.love inspirations.love
Joule joule.gent
Kimono Belge kimonobelge.be
Kosmopolitan kosmopolitan.be
Lambrecht Wijnen www.lambrechtwijnen.be
Levi Party Rental www.levipartyrental.be
Lightspeed www.lightspeedhq.be
LPT www.leanderpersonaltraining.be
MaisonRouge www.maisonrouge.be
OC Vastgoed www.ocvastgoed.be
Renvo www.renvo.be
RMDY rmdy.be
Sirejacob, Neslany & Partners snpbvba.be
Sofie-Sticated www.sofie-sticated.be
Starsky www.starsky.be
Story Chief storychief.io
Teamleader public.teamleader.be
Telenet Business digitaleversnelling.be
The Birdhouse www.gobirdhouse.com
Toecourt www.toecourt.be
TS Security ts-security.be
TuTu Shop www.tutu-shop.com
Verisure www.verisure.be
Vranken Pommery www.vrankenpommery.com
Wandman www.wandman.be
Wash-Co wash-co.be
Watson & Volts www.watsonvolts.be

Standhouders 2017

Alcobrands alcobrands.be
Alpha Worx www.alpha-worx.be
Altar Gent altargent.be
Audience www.audience.me
BMW Verstraeten www.verstraeten.bmw.be
Bouwmeester De Clercq www.bouwmeesterdeclercq.be
Buro Project www.buroproject.be
Café Costume www.cafecostume.com
Cashfree www.cashfree.be
Chaqwa www.chaqwa.be
Coeur Catering www.coeurcatering.be
Dropsolid dropsolid.com
Elto www.balto.be
FAEK www.faek.be
French Beans www.frenchbeans.be
G&M Speyer www.speyer.be
Gent Store By Verstraeten www.gentstore.mini.be
Glossy.tv www.glossy.tv
Happy Kiddo happykiddo.be
Hello crowd! crowd.hellobank.be
Home & Trends www.homeentrends.be
iFinco www.ifinco.be
Konvert www.konvert.be
Lambrecht Wijnen www.lambrechtwijnen.be
Landbergh www.landbergh.be
Leander Personal Training www.leanderpersonaltraining.be
Levi Party Rental www.levipartyrental.be
MaisonRouge www.maisonrouge.be
Mazars www.mazars.be
Miraeus www.miraeus.com
OC Vastgoed www.ocvastgoed.be
Peter D'Haese www.dhaese.bmw.be
Print A Gift www.printagift.be
Provan Motors www.provanmotors.be
Safe Security safesecurity.be/nl
Schoonheidsinstituut Celine nagelstudioceline.be
Screentech www.screentech.be
Simon Claeys www.claeyssimon.be
Supercolor supercolor.be
Supervaat www.supervaat.be
Teamleader www.teamleader.be
The Cloud Studio cloudstudio.gent
The Mobile Make-up Bar www.themobilemakeupbar.com
Time2Pay time2pay.eu
Tomorrow's Belgian Dandy www.cedricvanhoeck.com
Treespoke www.treespoke.com
Tsjing www.tsjing.eu
VOKA - Kamer van koophandel - Oost-Vlaanderen www.voka.be/oost-vlaanderen
Vranken Pommery www.vrankenpommery.com
Woodstoxx www.woodstoxx.be