1. Gent
  2. Night Shift Gent 2017

Night Shift
Gent 2017

  • zaterdag 25 maart 2017
  • 17.00u - 5.00u
  • Eskimofabriek
    Wiedauwkaai 23, 9000 Gent

Wat te verwachten op
Night Shift Gent 2017

Night Shift 2017 verzamelt creatieve ondernemers voor een nieuwe manier van zaken doen, terwijl de dj op elke editie zorgt voor de perfecte vibes van de avond.

Startende ondernemers én gevestigde waarden komen er samen om op een inspirerende, informatieve en tegelijk informele manier kennis te maken met mensen, diensten en producten. 

Voor het vijfde jaar op rij scheert het Night Shift-collectief hoge toppen in verschillende Belgische steden, en de evenementen hebben ondertussen een stevige reputatie opgebouwd.

CONFERENCE GENT 2017

De ‘Night Shift Conferences’ is een initiatief waar nationale en internationale sprekers hun ideeën kunnen uitwisselen. Elke Night Shift Conference wordt een niet-te-missen samenkomst voor ondernemers, die plaatsvindt tijdens de bijhorende avondevents in Gent, Antwerpen, Kortrijk en Hasselt.

Night Shift biedt interessante thema’s, debatten en gastsprekers, geselecteerd door diverse bedrijven, bedrijfleiders en organisaties.

De toegang tot de Conferences zijn inbegrepen in de ticketprijs van het Night Shift event. De ticketverkoop loopt via de event-pagina op deze website of probeer een gratis ticket te bemachtigen bij één van onze standhouders of partners!

TOGETHERNESS  •••••••  CONNECTIVITY  ••••••••  ENTREPRENEURSHIP

Conversation Starter

Als bezoeker van Night Shift gebruik je de tool ‘Conversation Starter’ om de meest interessante mensen te ontmoeten.

Via deze tool zie je op voorhand wie er aanwezig is, welke expertise ze aanbieden en met welke vragen zij zitten. Met een klik stuur je een meeting-verzoek naar mensen die jij interessant vindt. Conversation Starter plant dan een tijdstip en een plaats voor deze meeting. Zo ga je voor relevante connecties, in plaats van stapels betekenisloze business cards.

Registreren voor Conversation Starter kan vanaf twee weken voor het event. Klik (rechts) op de link van de betreffende stad waar je je profiel kan aanmaken. 

Vorige editie
van Night Shift

Standhouders 2017

Alcobrands alcobrands.be
Alpha Worx www.alpha-worx.be
Altar Gent altargent.be
Audience www.audience.me
BMW Verstraeten www.verstraeten.bmw.be
Bouwmeester De Clercq www.bouwmeesterdeclercq.be
Buro Project www.buroproject.be
Café Costume www.cafecostume.com
Cashfree www.cashfree.be
Chaqwa www.chaqwa.be
Coeur Catering www.coeurcatering.be
Dropsolid dropsolid.com
Elto www.balto.be
FAEK www.faek.be
French Beans www.frenchbeans.be
G&M Speyer www.speyer.be
Gent Store By Verstraeten www.gentstore.mini.be
Glossy.tv www.glossy.tv
Happy Kiddo happykiddo.be
Hello crowd! crowd.hellobank.be
Home & Trends www.homeentrends.be
iFinco www.ifinco.be
Konvert www.konvert.be
Lambrecht Wijnen www.lambrechtwijnen.be
Landbergh www.landbergh.be
Leander Personal Training www.leanderpersonaltraining.be
Levi Party Rental www.levipartyrental.be
MaisonRouge www.maisonrouge.be
Mazars www.mazars.be
Miraeus www.miraeus.com
OC Vastgoed www.ocvastgoed.be
Peter D'Haese www.dhaese.bmw.be
Print A Gift www.printagift.be
Provan Motors www.provanmotors.be
Safe Security safesecurity.be/nl
Schoonheidsinstituut Celine nagelstudioceline.be
Screentech www.screentech.be
Simon Claeys www.claeyssimon.be
Supercolor supercolor.be
Supervaat www.supervaat.be
Teamleader www.teamleader.be
The Cloud Studio cloudstudio.gent
The Mobile Make-up Bar www.themobilemakeupbar.com
Time2Pay time2pay.eu
Tomorrow's Belgian Dandy www.cedricvanhoeck.com
Treespoke www.treespoke.com
Tsjing www.tsjing.eu
VOKA - Kamer van koophandel - Oost-Vlaanderen www.voka.be/oost-vlaanderen
Vranken Pommery www.vrankenpommery.com
Woodstoxx www.woodstoxx.be

Standhouders 2016

Benoit Dewitte by Dîner Privé www.diner-prive.be
BMW Peter D'haese dhaese.bmw.be
BMW Verstraeten www.verstraeten.bmw.be
Book'u www.booku.be
Bouwmeester De Clercq www.bouwmeesterdeclercq.be
Bubble Post www.bubblepost.be
Bulthaup Gent www.bulthaupgent.be
Buro Project www.buroproject.be
Carpet of Life carpetoflife.com
Cloud www.clouddesign.be
Co-Vibes www.co-vibes.com
Coeur Catering www.coeurcatering.be
Conversation Starter www.conversationstarter.net
EV-Verhuur www.ev-verhuur.be
Excellence Travel www.excellencetravel.be/nl
FAEK www.faek.be
Feral Group www.feralgroup.com
Forcit www.forcit.be
Fotografie Bonjé www.emiliebonje.be
G&M Speyer www.speyerinsurance.com
HOOM design www.hoomdesign.be
Icorda www.icorda.be
Intervent www.intervent.be
King George www.kinggeorge.land
Koffice www.koffice.be
Koperhuis www.koperhuis.be
Lambrecht Wijnen www.lambrechtwijnen.be
Landbergh Vastgoed www.landbergh.be/nl
Levi Party Rental www.levipartyrental.be
Like Birds www.likebirds.be
Lumi & Co www.lumico.be
Madam Bakster madambakster.be
MaisonRouge www.maisonrouge.be
Mini Gent Store www.gentstore.mini.be
Mini Office www.mini-office.be
Nanopixel www.nanopixel.be/nl
Obumex www.obumex.be
Pozyx www.pozyx.io
Proef www.proef.club
Provan Motors www.provanmotors.be
PUUR GENT goo.gl/zDj4Q6
Quizwitz www.quizwitz.com
Romain Roquette romain-roquette.be
Safe Security www.safesecurity.be
Skili www.skili.be
Solvas www.solvas.be
Sonos Europe www.sonos.com
Square+ www.squareplus.be
Start it @kbc www.startit.be
Supercolor www.supercolor.be
Talentdepo talentdepo.com
Thienpont Sound & Vision www.sonos-gent.be
Tradewinds www.trade-winds.be
Trayble www.trayble.be
Turner - Dewaele www.turner-dewaele.be
Van Den Weghe www.vandenweghe.be
VOKA - BRYO www.bryo.be
Vranken-Pommery www.vrankenpommery.com
Wandman www.wandman.be
Woodstoxx www.woodstoxx.be